مرکز خرید سیتی نیشانتاشی استانبول

 یکی از مراکز خرید به نام استانبول که خانه ای برای مد و فشن است، مرکز خرید سیتیز است که در خیابان مجلل نشانتاشی واقع می باشد. در این ئمرکز خرید علاوه بر مد، سبک زندگی و البسه و وسایل برند روز دنیا و ترکیه وجود دارد که بسیار مرغوب هستند. مسافرینی که علاقه مند به لباس های مارک هستند می توانند به این مرکز خرید مراجعه نمایند و خریدی لذت بخش داشته باشند.

از دیگر ویژگی های این مرکز خرید وجود سینما و کافه رستوران هایی لوکس است که مسافرین تور ترکیه بعد از خریدی خوب می توانند ه تفریح نیز بپردازند و روزی خوش را سپری نمایند.

 

 

مرکز خرید سیتی نیشانتاشی استانبول

 

مرکز خرید سیتی نیشانتاشی استانبول

مرکز خرید trump towers استانبول

پنجمین مرکز تجاریس بزرگ دنیا واقع در استانبول به نام برج ترامپ است که اولین مرکز خرید با نام ترامپ در سطح اروپا می باشد. این مرکز تجاری در سال 2012 افتتاح گردید که اولین و بزرگ ترین مرکز خرید مخصوص کودکان را ارئه می دهد. همچنین اولین خانه تئاتر دیزنی در سطح جهان است که کودکان می توانند در آن سرگرم شوند.

مسافرین تور ترکیه که به دنبال مکانی برای خرید و تفریح هستند می توانند به این برج ها بیایند و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده نمایند.

 

 

مرکز خرید trump towers استانبول

 

مرکز خرید trump towers استانبول

مرکز خرید زورلو استانبول

یکی از لوکس ترین مراکز خرید استانبول که بسیار طرفدار دارد، مرکز خرید زورلو است که خانه مد و تمامی برند های روز دنیا و ترکیه می باشد. از ویژگی های این مرکز خرید می توان به وجود سینماهایی با گنجایش بالا، انواع رستوران ها با سرو غذاهای بین المللی و اصیل ترکی، پارکینگ و ... اشاره نمود. 

همچنین در مرکز خرید زورلو هتلی نیز وجود دارد که یکی از بهترین هتل های استانبول می باشد که با امکاناتی ویژه در خدمت مسافرین تور ترکیه خواهند بود. مرکز خرید زورلو از 10 صبح تا 10 شب به روی مهمانان باز است.

 

مرکز خرید زورلو استانبول

 

مرکز خرید زورلو استانبول

مرکز خرید متروسیتی استانبول

یکی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید استانبول مرکز خرید متروسیتی است که بسیار طرفدار دارد. این مرکز خرید دارای معماری شیشه ای و متفاوت است که بسیار جذاب است. مرکز خرید متروسیتی دارای 140 فروشگاه با انواع مارک ها و برند های روز ترکیه و جهان است که با بهترین قیمت عرضه می شود.

از دیگر امکانات این مجتمع وجود رستوران های خوب و معروف است که غذاهایی بسیار لذیذ سرو می کند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند در کنار خرید خود به این رستوران بیایند و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.

 

مرکز خرید متروسیتی استانبول

 

مرکز خرید متروسیتی استانبول

مرکز خرید فروم استانبول

یکی از محبوب ترین مراکز خرید استانبول که بسیار مورد توجه مردم بومی و گردشگران قرار دارد، مرکز خرید فروم است. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید است که همیشه چندید برند در آن از تخفیف ویژه برخوردار هستند و مسافرین عزیز می توانند خرید خوب و با کیفیت داشته باشند.

همچنین در مرکز خرید فروم جندین سالن سینما، رستوران های بین المللی و شهربازی مختص کودکان نیز وجود دارد تا مسافرین خریدی راحت داشته باشند. مسافرین عزیز تور ترکیه می توانند به همراه خانواده تمامی مایحتاج خود را از این مرکز خرید تهیه نمایند.

 

مرکز خرید فروم استانبول

 

مرکز خرید فروم استانبول