رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

معرفی:رستوران تورکواز یکی از رستوران های معروف استانبول ترکیه میباشد که در بین مسافران تور ترکیه بسیار طرفدار دارد.این رستوران در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار دارد.رستوران تورکواز دارای 2 فضای بسته و باز میباشد که مسافران عزیز میتوانند فضای مورد علاقه خود را برای صرف غذا انتخاب کنند.سرو غذاها کاملا با ظرافت و هنرمندانه انجام میشود و تزئین غذاها با طعم فوق العاده آنها همخوانی دارد. آشپزهای رستوران تورکواز گورمه، از تازه ترین مواد اولیه، غذاها را تهیه میکنند. طعم به یاد ماندنی غذاهای این رستوران، حاصل دسترنج این آشپزهای بی نظیر میباشد.پرسنل های رستوران نیز با روی خوش از مسافران عزیز پذیرایی میکنند.

رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

منو رستوران:سبک منو غذا های این رستوران غذاهای فرانسوی، هندی، مدیترانه ای، دریایی، باربیکیو، اروپایی، ترکی، آسیای میانه، کانادایی، سوپ، گیاهی میباشد.مسافران عزیز میتوانند از روی علاقه غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران تورکواز هر روزه از 10 صبح تا 2 نیمه شب باز میباشد.

رستوران تورکواز گورمه استانبول ترکیه

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله کانکورتاران، خیابان آکبییک شماره 48

پیشهاد ما:این رستوران با داشتن پارکنیگ رایگان و فضای زیبا و دنج یک مکان مناسب برای صرف غذا میباشد که مسافران عزیز درسفر به این شهر زیبا و تاریخی میتوانند انتخاب کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید