رستوران سانس استانبول ترکیه

معرفی:رستوران سانس از رستوران های مدیترانه ای استانبول ترکیه میباشد که در منطقه بشیکتاش در سال 1992 واقع شده است.این رستوران در ویلایی زیبا قرار دارد که راهرویی بزرگ با ظرفیت 80 نفر دارد. یکی از ویژگی های دلپذیر رستوران سانس باغ زیبا و سرسبزش است که در طی بهار و تابستان باز است.فضای زیبا و دل نشین این رستوران توجه همه را به خود جلب میکند.از امکاناتی که این رستوران در اختیار مسافران تور ترکیه قرار میدهد میتوان به امکان نشستن در فضای بیرون ، رزرو از قبل ، دسترسی آسان برای صندلی چرخدار ، پارکینگ ، وای فای رایگان ، قبول ویزا و مستر کارت اشاره کرد.مسافرین عزیز میتوانند در این رستوران جشن تولد ها و انواع قرار ملاقات های دوستانه را برگزار کنند و لحظات شادی را سپری کنند.

رستوران سانس استانبول ترکیه

منو رستوران:رستوران سانس دارای منوی از انواع غذاهای مدیترانه ای، ترکی، اروپایی، مدرن میباشد.قیمت این غذا ها بین 30 تا 180 لیر ترکیه است. قسمت های مختلف منو شامل سالاد، سوپ ، اشتها آور،‌ پیتزا و ریزوتو، ماهی،‌ غذاهای گوشتی ، دسر، بستنی و سوربتو می باشد که هرکدام طعمی خاص دارند.

ساعت کاری:این رستوران هر روزه از ساعت 11:30 تا 23:30 باز میباشد.

رستوران سانس استانبول ترکیه

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، لونت، خیابان پالمیه، خیابان هاسی آدیل

پیشنهاد ما:در سفر به استانبول میتوانید این رستوران خوب را انتخاب کنید که با قیمت مناسب بهترین و لذیذ ترین غذا ها را برای مسافرین عزیز سرو میکند.

رستوران سانس استانبول ترکیه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید